Ważna informacja

SZANOWNI RODZICE !

W ostatnim czasie nasiliły się zachorowania i infekcje. Obowiązkiem placówki oświatowej jest zapewnienie wszystkim dzieciom bezpiecznych i higienicznych warunków nauki i opieki. Tym bardziej, że panuje pandemia i mamy obowiązek przestrzegać zaleceń GIS, MZ, MEiN.

Dlatego bardzo prosimy o nieprzyprowadzanie chorych dzieci do przedszkola i oddziału żłobkowego (katar też jest chorobą!) i nienarażanie innych dzieci na zakażenia. Musicie Państwo mieć świadomość, że zaobserwowanie u dziecka symptomów złego samopoczucia będzie wiązało się z powiadomieniem Was o konieczności odebrania dziecka z przedszkola lub oddziału żłobkowego i zgłoszenie się do lekarza. Warto mieć na uwadze dobro wszystkich dzieci: własnego dziecka, które jeśli jest przeziębione, nie czuje się w przedszkolu komfortowo oraz innych dzieci, narażonych na zachorowanie.