„Pinokio”, „Sindbad”, „Królowa Śniegu”, „Pokahontas”- interaktywne spotkanie z bajką.

14 grudnia 2021 r. nasze przedszkolaki będą miały okazję poznać bohaterów najpiękniejszych  bajek świata i interaktywnie z nimi spędzić czas.

Sindbad przeniesie nas ko krainy baśni tysiąca i jednej nocy. Aktor zaprezentuje umiejętności akrobatyczne, a Tarabuk, wuj Sindbada wykona fireshow oraz pokaz pirotechniczny! za złożenie przysięgi, ” … że trzeba do przedszkola chodzić, rodziców słuchać to najważniejsza dla nas nauka!”, każde dziecko otrzyma od Pinokia elementarz!!! Królowa śniegu udowodni, że śnieg może padać nawet latem…, a Gerda szukając Kaja będzie musiała przejść przez labirynt i rozwiązać zagadkę matematyczną, jaką zszykowała jej Królowa. Za pomoc dziewczynce dzieci otrzymają prezent – niespodziankę. „Jeden świat jest wokół nas, każda część ma jego sens, drzewo, ptak, ryba, ssak wszystko to jeden świat” . To motto Potahontas, która w towarzystwie baniek mydlanych sprawi, że refren tej piosenki na długo zostanie w pamięci dzieci.

cały seans trwa 45 minut,

w trakcie seansu przenosimy się na 4 plany filmowe,

spektakl odtwarzany jest na 75 calowym telewizorze z zastawkami, kurtyną, światłami ledowymi, maszyną do baniek mydlanych i wytwornicą śniegu,

po każdej projekcji sala jest dezynfekowana,

realizator jest w maseczce, rękawiczkach i nie ma bezpośredniego kontaktu z dziećmi,

cena biletu 20 zł.

z odroczonym terminem płatności.