OGŁOSZENIE

Od poniedziałku do środy w naszym przedszkolu zorganizowana będzie zbiórka dla uchodźców z Ukrainy.

Prosimy o dostarczanie kosmetyków oraz chemii takich jak : żele pod prysznic, szampony, mydła, szczoteczki i pasty do zębów, kremy ochronne, podpaski, pampersy dla dzieci, płyny do prania, płyny do mycia naczyń, ręczniki papierowe, papier toaletowy, maseczki.

Można przekazać również środki opatrunkowe np. gazy jałowe, bandaże elastyczne, opaski dziane, środki odkażające, rękawiczki jednorazowe, chusty opatrunkowe sterylne, opaski uciskowe itp.

Zbieramy także: koce i śpiwory, baterie, świece, zapałki, maty do spania, peleryny przeciwdeszczowe, bieliznę, naczynia kuchenne ( sztućce, szklanki, talerze, garnki )