DRODZY RODZICE !!!

Zapraszamy do wspólnego świętowania nieco inaczej niż co roku.

Z okazji zbliżającego się Dnia Mamy i Taty  nasze przedszkolaki przygotowały krótkie programy artystyczne. Niestety sytuacja pandemiczna nie pozwala nam Rodziców zapraszać do placówki, dlatego występy dzieci ze wszystkich grup wiekowych będą nagrane przez telewizję Pińczów Twoje Miasto, a film  opublikowany na stronie internetowej.                                                                                                Serdecznie prosimy, aby dnia 26 maja 2021 r. ( tj. środa) dzieci przyszły do przedszkola odświętnie ubrane.

wychowawczynie grup

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤