🌺Witaj Maj 3 Maj🌺
Święta majowe w naszym przedszkolu były pełne wzruszeń, radości i pięknej lekcji patriotyzmu ![]()
Dzieci uczciły ten wyjątkowy czas poprzez niezwykłą opowieść o historii Orła Białego, przygotowaną przez grupę Jagódki. Mali artyści z ogromnym zaangażowaniem przybliżyli symbole narodowe, a ich występ spotkał się z wielkim uznaniem ![]()
Nie zabrakło również pięknych pieśni patriotycznych, które wspólnie wybrzmiały w przedszkolnych murach, tworząc podniosłą i wyjątkową atmosferę ![]()
Na zakończenie wszyscy wyruszyliśmy ulicami miasta w radosnym korowodzie. Dzieci z dumą machały biało-czerwonymi flagami i wiwatowały „Witaj Maj, Trzeci Maj!”, dzieląc się swoją radością z mieszkańcami. Po drodze wręczały przechodniom flagi i kotyliony, szerząc ducha wspólnoty i miłości do Ojczyzny ![]()
To był dzień pełen pięknych emocji i ważnych wartości, które na długo pozostaną w naszych sercach.
#ŚwiętaMajowe#Przedszkole#Patriotyzm#OrzełBiały#Jagódki#WitajMaj#Polska#EdukacjaPrzezZabawę


