Wspólne kolędowanie przy świątecznym stole
W magicznej, świątecznej atmosferze nasze przedszkolaki zasiadły przy wigilijnym stole, by razem kolędować ![]()
![]()
Były piękne kolędy, uśmiechy, radość i chwile pełne ciepła, które na długo zostaną w naszych sercach ![]()
Takie momenty uczą dzieci tradycji, wspólnoty i dzielenia się dobrem. Dziękujemy wszystkim za stworzenie tej wyjątkowej, świątecznej atmosfery ![]()
Wesołych Świąt! ![]()
![]()


