Jasełka w Przedszkolu Nr 2
Dzieci z grupy Jagódki z ogromnym zaangażowaniem i wzruszeniem zaprezentowały program artystyczny przypominający o istocie Świąt Bożego Narodzenia – miłości, pokoju, radości i wzajemnej życzliwości. Przygotowane widowisko poruszyło serca wszystkich obecnych. W wydarzeniu uczestniczyły dzieci z pozostałych grup wiekowych, pracownicy przedszkola oraz emerytowani pracownicy, którzy przez wiele lat tworzyli jego historię.![]()
![]()
Po południu odbyła się druga część spotkania, podczas której program artystyczny został zaprezentowany rodzicom. Zaszczyciła nas również swoją obecnością Burmistrz Miasta i Gminy Pińczów Pani Beata Kita.
To był wyjątkowy czas pełen ciepła, uśmiechu i prawdziwej magii Świąt. Dziękujemy wszystkim Gościom za przybycie, wspólne kolędowanie i stworzenie tak serdecznej, rodzinnej atmosfery.
Te chwile na długo pozostaną w naszej pamięci.![]()
![]()
![]()


