„Hokus-pokus, czary-mary,niech się spełnią andrzejkowe czary.”
Andrzejki to stary ludowy zwyczaj, który przetrwał do dzisiaj. Andrzejki są wspaniałą zabawą, dostarczającą wielu przeżyć i emocji, to czas czarów, wróżenia, przepowiadania co przed nami. Nasze „Motylki” również chciały zajrzeć w przyszłość, sprawdzić co je czeka .Nie zabrakło ustawiania bucików, przekłuwania serduszek z imionami . Wróżby przeplatane były tańcami oraz zabawami przy skocznej muzyce. Bawiliśmy się naprawdę wyśmienicie. Mamy nadzieję, że tak wyśmienita zabawa andrzejkowa powtórzy się również w przyszłym roku i dostarczy nam tyle samo, a może nawet więcej, radosnych przeżyć. . Czy wróżby się spełnią – przyszłość pokaże.


