„W drodze do Betlejem” Występy artystyczne dzieci dla rodziców, babć i dziadków.

„W drodze do Betlejem” Mali aktorzy z grupy „Smerfy” z Przedszkola nr 2 w Pińczowie, pod okiem Anny Luty, zaprezentowali Jasełka dla rodziców , babć, dziadków i zaproszonych gości, wśród których zjawiła się także Beata Kita, wiceburmistrz Miasta i Gminy Pińczów. Zastępca gospodarza gminy w imieniu burmistrza Włodzimierza Baduraka, podziękowała za zaproszenie i piękne przedstawienie, przekazując dzieciom słodki upominek i życząc wszystkim dobrego roku 2024.

Wyjątkowe jasełka były znakomitą okazją do zaprezentowania szerokich umiejętności recytatorskich pińczowskiego Przedszkola nr 2. Miłym akcentem popołudnia były upominki dla uszczęśliwionych Babć i Dziadków. Z okazji zbliżającego się święta , wnuki wręczyły im własnoręcznie wykonane prezenty i przekazały serdeczne życzenia.

 
Gmina Pińczów

28-400 Pińczów
ul. 3. maja 10
NIP: 662 176 15 14

Przedszkole nr 2 w Pińczowie

28-400 Pińczów
ul. Armii Krajowej 9
tel. 41 357 26 31
e-mail: przedszkole2pin@o2.pl
NIP: 662 171 80 85

Zobacz nas na YouTube...
 
2024 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone | realizacja: multiprojekt24.pl     
Skip to content