„Wszystkie dzieci Mikołaja kochają”.

Dnia 8 grudnia w naszym przedszkolu pojawił się długo oczekiwany gość św. Mikołaj . Na jego wizytę dzieci cierpliwie czekały .Cieszymy się, że  św. Mikołaj o nas pamiętał . Przedszkolaki były bardzo szczęśliwe. Oprócz pełnego prezentów worka św. Mikołaj przywiózł ze sobą dużo uśmiechu. Rozmawiał z dziećmi, zachęcał ich, aby były grzeczne, słuchały rodziców i pań w przedszkolu. Na zakończenie św.Mikołaj wszystkim przedszkolakom osobiście wręczał prezenty, na które wszyscy z taką niecierpliwością czekali. Za prezenty dzieci odwdzięczyły się pięknie zaśpiewanymi piosenkami. Oczekiwana cały rok wizyta św. Mikołaja minęła w bardzo miłej atmosferze i przyniosła dzieciom wiele radości. Dzień ten na długo pozostanie w pamięci wszystkich przedszkolaków. Oczywiście zaprosiliśmy do nas Mikołaja za rok!