„Bożonarodzeniowe Warsztaty Plastyczne” w grupie „Motylki”.

Święta Bożego Narodzenia to szczególny czas. Zapach pomarańczy, piernika   i przystrojona choinka – to buduje magiczny świąteczny klimat. I właśnie po to, aby i w naszym przedszkolu zagościła świąteczna atmosfera 15 grudnia zorganizowałyśmy w grupie” Motylki”  „Bożonarodzeniowe Warsztaty Plastyczne” z udziałem  rodziców. Celem było wykonanie  ozdób świątecznych. Rodzice i dzieci z zapałem wykonywali piękne ozdoby, wykazując przy tym wiele pomysłowości i kreatywności. Rodzice odkrywali swoje talenty plastyczne ,a dzieci zmieniły się w prawdziwych artystów. Powstało wiele pięknych i niepowtarzalnych dekoracji świątecznych .Wspólna twórczość w atmosferze zabawy, śpiewania kolęd ,zaangażowanie, przeżyte emocje, a co najważniejsze czas, który dzieci spędziły z rodzicami to bardzo cenne doświadczenie dla wszystkich. Zachęcamy do jak najczęstszych zabaw plastycznych w domu. Budują one wzajemną więź, rozbudzają wyobraźnię i są okazją do wzajemnego, głębszego poznania. Serdecznie dziękujemy rodzicom za przybycie i wspólnie spędzony czas.

 
Gmina Pińczów

28-400 Pińczów
ul. 3. maja 10
NIP: 662 176 15 14

Przedszkole nr 2 w Pińczowie

28-400 Pińczów
ul. Armii Krajowej 9
tel. 41 357 26 31
e-mail: przedszkole2pin@o2.pl
NIP: 662 171 80 85

Zobacz nas na YouTube...
 
2024 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone | realizacja: multiprojekt24.pl     
Skip to content