„SZKOŁA DO HYMNU”

„Jest takie miejsce na mapie świata- Polska!
To moje miejsce, tutaj mocniej bije mi serce! ”

„Narodowe Święto Niepodległości” to wyjątkowy czas dla każdej Polki i Polaka. 10 listopada w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość upamiętniająca kolejną rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Z tej okazji dzieci z wszystkich grup zebrały się, aby uroczyście świętować ten wyjątkowy czas. Z powagą i w dużym skupieniu oglądały program artystyczny przygotowany przez dzieci ze starszej grupy przedszkolnej. Odśpiewały także fragment hymnu państwowego „Mazurek Dąbrowskiego”, pamiętając przy tym o zachowaniu należytej postawy. Odświętne stroje ,kotyliony, piękna kolorystyka sprawiła, ze w tym dniu towarzyszyła nam niesamowita atmosfera. Uroczystość z okazji „Narodowego Święta Niepodległości” miała na celu rozwijanie wśród dzieci naszego przedszkola poczucia przynależności narodowej, pielęgnowanie polskiej kultury i tradycji.

 
Gmina Pińczów

28-400 Pińczów
ul. 3. maja 10
NIP: 662 176 15 14

Przedszkole nr 2 w Pińczowie

28-400 Pińczów
ul. Armii Krajowej 9
tel. 41 357 26 31
e-mail: przedszkole2pin@o2.pl
NIP: 662 171 80 85

Zobacz nas na YouTube...
 
2024 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone | realizacja: multiprojekt24.pl     
Skip to content