„Kochanej Babci i Dziadziusiowi” – Dzień Babci i Dziadka w grupie SMERFY

„Dziś dla babci słońce mamy i całuski dla dziadziusia,Dziś życzenia wnuczek składa i piosenki śpiewa wnusia”

Dzień Babci i Dziadka to dwa najpiękniejsze dni w całym roku. W tych dniach dziadkowie mogą poczuć się jeszcze bardziej wyjątkowo. Przedszkolaki z grupy Smerfy zaprosiły swoje Babcie i Dziadków na uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka, która odbyła się 20 stycznia 2023r. Przedszkolaki od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości, nie mogąc się doczekać, kiedy zapukają do drzwi Przedszkola.

Licznie przybyli: Babcie i Dziadkowie, mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanym programie artystycznym. Dzieciaki  zaprezentowały wiersze, piosenki oraz tańce, które ćwiczyły na tą uroczystość.

To była naprawdę wyjątkowa uroczystość, pełna uśmiechu i radości.. Szczęśliwe i rozpromienione twarze babć i dziadków dały wyraz tego, jak ważne jest takie spotkanie i chwile spędzone wspólnie z wnukami.