Jesteśmy ostrożni, stosujemy wszelkie środki zapobiegawcze- próbna ewakuacja w przedszkolu.

Jesteśmy ostrożni, stosujemy wszelkie środki zapobiegawcze- próbna ewakuacja w przedszkolu.

W trosce o poprawę bezpieczeństwa dzieci w naszym przedszkolu w dniu 19.10.2022r o godzinie 10.00 zostały przeprowadzone praktyczne ćwiczenia ewakuacji 66 przedszkolaków i pracowników z budynku przedszkola. Za przebieg ćwiczeń odpowiadała Pani Dyrektor. Celem ewakuacji było sprawdzenie stopnia przygotowania do działań w sytuacji zagrożenia, zapoznanie z zasadami bezpiecznej ewakuacji- szybkiej, zorganizowanej i pozbawionej elementów paniki. Działania były przeprowadzone w oparciu o scenariusz próbnej ewakuacji. Nad prawidłowym przebiegiem akcji czuwała Pani Dyrektor Agata Górak. Ćwiczenia ewakuacji przebiegły sprawnie i bez zakłóceń. Na kilka minut wszystkie sale przedszkolne i pomieszczenia gospodarcze pozostały puste. Na umówiony sygnał dźwiękowy zgodnie ze scenariuszem ewakuacji wszystkie dzieci sprawnie, bezpiecznie i szybko opuściły budynek przedszkola na 4 minuty.

 
Gmina Pińczów

28-400 Pińczów
ul. 3. maja 10
NIP: 662 176 15 14

Przedszkole nr 2 w Pińczowie

28-400 Pińczów
ul. Armii Krajowej 9
tel. 41 357 26 31
e-mail: przedszkole2pin@o2.pl
NIP: 662 171 80 85

Zobacz nas na YouTube...
 
2024 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone | realizacja: multiprojekt24.pl     
Skip to content