Zwierzęta są naszymi przyjaciółmi- włączenie się przedszkolaków w akcję dokarmiania zwierząt.

Zwierzęta są naszymi przyjaciółmi- włączenie się przedszkolaków w akcję dokarmiania zwierząt.

Nasze przedszkolaki włączyły się w akcję zbierania kasztanów.. Tym razem nie po to, by tworzyć z nich sympatyczne leśne ludziki, ale by leśne zwierzęta miały co jeść zimą. Dzieciaki doskonale wiedzą, że kasztany są przysmakiem wielu dzikich zwierząt, przede wszystkim dzików i jeleni. Przedszkolaki przygotowały kasztany, ale również owoce i warzywa, które pomogą naszym leśnym przyjaciołom. Po zgromadzone przysmaki przyjechał pan Łukasz leśnik z Nadleśnictwa w Michałowie. Bardzo go ucieszyły zgromadzone dary. W ramach podziękowania na ręce Pani Dyrektor Agaty Górak przekazał pamiątkowe książeczki i ołówki oraz sadzonkę olchy, która zostanie posadzona na placu przedszkolnym.

 
Gmina Pińczów

28-400 Pińczów
ul. 3. maja 10
NIP: 662 176 15 14

Przedszkole nr 2 w Pińczowie

28-400 Pińczów
ul. Armii Krajowej 9
tel. 41 357 26 31
e-mail: przedszkole2pin@o2.pl
NIP: 662 171 80 85

Zobacz nas na YouTube...
 
2024 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone | realizacja: multiprojekt24.pl     
Skip to content