Wycieczka do gospodarstwa agroturystycznego ” Dyniowa Planeta” w Kielcach.

Dnia 21.09.2022r Biedronki wybrały się na wycieczkę do Gospodarstwa agroturystycznego ” Dyniowa Planeta” w Kielcach. Przywitała nas miła właścicielka, która w centrum miasta stworzyła urokliwe miejsce, gdzie można podziwiać rozmaite dynie i oczywiście dokonać zakupów. A okazy są naprawdę wyjątkowo ciekawe. Zachwycają niezwykłym kształtem i wspaniałą kolorystyką. Niektóre mają jedynie walory dekoracyjne, ale mnóstwo jest takich, które można wykorzystać w kuchni. Przedszkolaki dowiedziały się jak powstaje dynia od ziarenka do tak wspaniałego okazu, poznały budowę ” krzaka dyni i walory kulinarne. mogły pobawić się w otoczeniu kolorowych okazów, odpocząć w pięknie zaaranżowanych kącikach dyniowych. Na zakończenie w prezencie otrzymały kilka pięknych okazów dyń na pamiątkę spotkania.

Zajęcia o klimatycznych dyniach będą pamiątką na długie lata.

 
Gmina Pińczów

28-400 Pińczów
ul. 3. maja 10
NIP: 662 176 15 14

Przedszkole nr 2 w Pińczowie

28-400 Pińczów
ul. Armii Krajowej 9
tel. 41 357 26 31
e-mail: przedszkole2pin@o2.pl
NIP: 662 171 80 85

Zobacz nas na YouTube...
 
2024 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone | realizacja: multiprojekt24.pl     
Skip to content