Przedszkolaki w Komendzie Powiatowej Policji w Pińczowie.

W dniu 19.09.2022 r Krasnoludki wybrały się na wycieczkę do Komendy Powiatowej Policji w Pińczowie. Głównym jej celem było zapoznanie z pracą policjantów, zwiedzanie budynku Komendy i przypomnienie ważnych zasad bezpieczeństwa a także poznanie pracy policjantów. Wizyta rozpoczęła się na dyżurce , gdzie przywitała nas Pani policjantka st. sierż Barbara Tarka. Zaprosiła dzieci do obejrzenia dyżurki z drugiej strony gdzie opowiedziała o pracy policji. Następnie zaprosiła nas do pokoju odpraw gdzie dzieci z bliska obejrzały kamizelkę ochronną, przyłbicę i ochraniacze a jeden z chłopców bardzo chciał ten strój założyć. Dzieci spotkały również pana Komendanta podins. Tomasza Janik, który opowiedział im swojej pracy. Następnie dzieci przeszły na plac , gdzie mogły obejrzeć pojazdy policyjne i tresurę psa policyjnego.

DZIĘKUJEMY.

 
Gmina Pińczów

28-400 Pińczów
ul. 3. maja 10
NIP: 662 176 15 14

Przedszkole nr 2 w Pińczowie

28-400 Pińczów
ul. Armii Krajowej 9
tel. 41 357 26 31
e-mail: przedszkole2pin@o2.pl
NIP: 662 171 80 85

Zobacz nas na YouTube...
 
2024 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone | realizacja: multiprojekt24.pl     
Skip to content