Z wizytą w Świętokrzyskich i Nadnidziańskich Parkach Krajobrazowych w Krzyżanowicach.

Biedronki wybrały się na pierwszą w tym roku szkolnym wycieczkę do Świętokrzyskich i Nadnidziańskich Parków Krajobrazowych w Krzyżanowicach. Przyjęła nas Pani Magdalena Skrzypek pracownik Parków Krajobrazowych. Na początku przeprowadziła prelekcję, której celem było upowszechnienie wiedzy o konieczności zachowania i racjonalnego wykorzystania zasobów przyrodniczych, zapoznanie z walorami przyrodniczymi i krajobrazowymi najbliższej okolicy i regionu, kształtowanie właściwych postaw człowieka wobec przyrody. Na zakończenie prelekcji dzieci wykonały opaski z orłem białym. po wyjściu na świeże powietrze obserwowały przyrodę, aby na zakończenie usiąść do pysznej kiełbaski z grilla.

 
Gmina Pińczów

28-400 Pińczów
ul. 3. maja 10
NIP: 662 176 15 14

Przedszkole nr 2 w Pińczowie

28-400 Pińczów
ul. Armii Krajowej 9
tel. 41 357 26 31
e-mail: przedszkole2pin@o2.pl
NIP: 662 171 80 85

Zobacz nas na YouTube...
 
2024 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone | realizacja: multiprojekt24.pl     
Skip to content