DZIEŃ DZIECKA U”PSZCZÓŁEK”

Jak co roku w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Dziecka.To święto ,które uwielbiają wszystkie dzieci ,te małe i te duże,dzień pełen uśmiechów ,zabaw ,radości i wielu niezapomnianych wrażeń .Z okazji swojego święta „Pszczółki” uczestniczyły w wesołych zabawach przepełnionych radością i beztroską .Zabawy odbywały się na placu przedszkolnym ,gdzie rozstawione były „dmuchańce”. 1 czerwca dzieci wzięły udział w wycieczce do „Dziecięcej Krainy Quadów” w Kamedułach .To piękny teren dla najmłodszych.Atrakcją tego miejsca jest profesjonalny tor quadów,chata Baby Jagi ,statek piracki ,basen suchych kulek ,dmuchany krokodyl oraz wiele innych atrakcji ,które pozwoliły dzieciom zdobywać nowe umiejętności podczas rozmaitych aktywności fizycznych .W tym dniu dzieci otrzymały również paczki ze słodkościami. Kolejną atrakcją dla „Pszczółek” była wycieczka do lodziarni ,gdzie delektowały się pysznymi lodami.Maluszki do przedszkola wróciły we wspaniałych nastrojach .

 
Gmina Pińczów

28-400 Pińczów
ul. 3. maja 10
NIP: 662 176 15 14

Przedszkole nr 2 w Pińczowie

28-400 Pińczów
ul. Armii Krajowej 9
tel. 41 357 26 31
e-mail: przedszkole2pin@o2.pl
NIP: 662 171 80 85

Zobacz nas na YouTube...
 
2024 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone | realizacja: multiprojekt24.pl     
Skip to content