Wycieczka autokarowa do parku rozrywki „Dziecięca Kraina Quadów” w Kamedułach

W dniu 02.06.2022r. grupa Muchomorków pojechała na wycieczkę autokarową do Dziecięcej Krainy Quadów. Jest to przepiękny teren powiatu Busko-Zdrój, pełen atrakcji dla dzieci. Grupa przedszkolaków miała możliwość wspólnej zabawy na tym kolorowym, otoczonym piękną zielenią i lasem obiekcie. Główną atrakcją był profesjonalny tor quadowy i możliwość przejażdżki na quadzie pod czujnym okiem opiekunów. Dużym zainteresowaniem dzieci cieszyły się również: park linowy, suchy basen z kulkami, Multiplay- Krokodyl, chatka Baby-Jagi, Statek Piracki, a także duży plac zabaw wyposażony w różne akcesoria do zabawy. Pogoda dopisywała, a dzieci wesoło spędzały czas. W przerwie od zabawy, ze smakiem zjadaly pieczoną kiełbaskę. W drodze powrotnej do przedszkola pomimo zmęczenia dzieciom dopisywały humory i z entuzjazmem dzieliły się pozytywnymi wrażeniami z wycieczki. Pobyt w Dziecięcej Krainie Quadów dostarczył naszym przedszkolakom dużo radości i niezapomnianych wrażeń.

 
Gmina Pińczów

28-400 Pińczów
ul. 3. maja 10
NIP: 662 176 15 14

Przedszkole nr 2 w Pińczowie

28-400 Pińczów
ul. Armii Krajowej 9
tel. 41 357 26 31
e-mail: przedszkole2pin@o2.pl
NIP: 662 171 80 85

Zobacz nas na YouTube...
 
2024 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone | realizacja: multiprojekt24.pl     
Skip to content