MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ ZIEMI.

22kwietnia to MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ ZIEMI. To właśnie jest czas, aby zastanowić się jak chronić nasz wspólny dom, naszą planetę- Ziemię. Nauka zachowań ekologicznych nie powinna być modą, a przede wszystkim przejawem troski o przyszłość naszej planety i najmłodszych pokoleń. Dlatego dzieci podczas zajęć dowiedziały się , jak dbać o środowisko i otaczającą nas przyrodę. Miały okazję porozmawiać o tym, że Ziemia jest jedyną zamieszkaną planetą i jednocześnie naszym domem, więc musimy o nią dbać jak najlepiej potrafimy np poprzez segregację śmieci a także ich recykling. Dowiedziały się co zagraża naszej planecie i kolorowały kroplę wody , bez której nie ma życia na Ziemi.

ZIEMIO! NIE CHCEMY, ABYŚ BYŁA NISZCZONA, CHCEMY ABYŚ BYŁA CAŁA ZIELONA, WIĘC PRZYSIĘGĘ CI SKŁADAMY, ŻE ZNISZCZYĆ CIEBIE NIE DAMY!!!!!!!

 
Gmina Pińczów

28-400 Pińczów
ul. 3. maja 10
NIP: 662 176 15 14

Przedszkole nr 2 w Pińczowie

28-400 Pińczów
ul. Armii Krajowej 9
tel. 41 357 26 31
e-mail: przedszkole2pin@o2.pl
NIP: 662 171 80 85

Zobacz nas na YouTube...
 
2024 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone | realizacja: multiprojekt24.pl     
Skip to content