Wycieczka do Europejskiego Centrum Bajek w Pacanowie

111 kwietnia Krasnoludki wybrały się na wycieczkę do Pacanowa. Celem  podróży było zwiedzenie Europejskiego Centrum Bajek im. Koziołka Matołka. Na miejscu dzieci powitał  gospodarz –  Koziołek Matołek, zapraszając do zwiedzania bajkowej krainy, gdzie czekały na nas liczne atrakcje. Dzieci mogły tu w bardzo ciekawy i rozwijający sposób zgłębiać wiedzę na temat przeróżnych bajek i baśni. Prócz Koziołka Matołka spotkaliśmy tu skrzaty, smoki, małego Pinokio. Następnie udaliśmy się do ogrodu, gdzie  mogliśmy troszkę pobiegać i pobawić się na placu zabaw. Aż trudno wprost uwierzyć, że w tym jednym miejscu można było przeżyć i zobaczyć tak wiele.

Dzieci wróciły z wycieczki bardzo zadowolone, to byś fantastycznie spędzony czas 🙂

 
Gmina Pińczów

28-400 Pińczów
ul. 3. maja 10
NIP: 662 176 15 14

Przedszkole nr 2 w Pińczowie

28-400 Pińczów
ul. Armii Krajowej 9
tel. 41 357 26 31
e-mail: przedszkole2pin@o2.pl
NIP: 662 171 80 85

Zobacz nas na YouTube...
 
2024 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone | realizacja: multiprojekt24.pl     
Skip to content