Kochamy Cię Św. Mikołaju.

.. .Co za radość – taki gość,

głośno woła „Ho, ho, ho”.

Dzyń, dzyń, dzwoni dzwoneczkami

i ma worek z prezentami!

Dnia 3 grudnia nasze przedszkole odwiedził Święty Mikołaj. Dzieci z niecierpliwością od kilku dni już czekały na odwiedziny niezwykłego gościa. Spotkanie rozpoczęło się bajką „List do św. Mikołaja” w wykonaniu aktorów teatru SKRZAT z Krakowa. Było dużo śmiechu i dobrej zabawy.

Kiedy w końcu z korytarza zaczęły dochodzić dźwięki dzwonka i wołanie „Ho ,ho, ho” – radości nie było końca. Długo oczekiwany gość w towarzystwie Śnieżynki pojawił się w sali . Przywitany serdecznie przez wszystkie dzieci rozdawał prezenty. Mikołaj chętnie dłużej zostałby w naszym przedszkolu lecz na Jego odwiedziny czekają przecież inne dzieci. Żegnając Mikołaja Muchomorki obiecały, że w przyszłym roku także będą grzeczne i głośno śpiewały piosenkę, która jeszcze długo rozbrzmiewała w budynku przedszkola.

Do widzenia za rok kochany Mikołaju!

 
Gmina Pińczów

28-400 Pińczów
ul. 3. maja 10
NIP: 662 176 15 14

Przedszkole nr 2 w Pińczowie

28-400 Pińczów
ul. Armii Krajowej 9
tel. 41 357 26 31
e-mail: przedszkole2pin@o2.pl
NIP: 662 171 80 85

Zobacz nas na YouTube...
 
2024 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone | realizacja: multiprojekt24.pl     
Skip to content