„Kto przytuli misia Tulisia?”- Muchomorki w przedszkolu świętują Światowy Dzień Pluszowego Misia.

„Kto przytuli misia Tulisia?”- Muchomorki w przedszkolu świętują Światowy Dzień Pluszowego Misia.

W dniu 25 listopada grupa „Muchomorków” świętowała Światowy Dzień Pluszowego Misia. Tego dnia każde dziecko przywędrowało do przedszkola ze swoim pluszakiem i uśmiechem na twarzy. W doskonałych humorach i z zaciekawieniem czekaliśmy na zaprzyjaźnioną Panią Grażynkę Zuchowicz – bibliotekarkę oddziału dla dzieci i młodzieży pińczowskiej Biblioteki Publicznej oraz gości ze Schroniska dla Nieletnich w Gackach – nauczycielki Pani Iwonki, wychowawcy Pana Tomka i wychowanka Fabiana.

Przedszkolaki zostały zaproszone do zabawy w misiowej krainie, której celem było podkreślenie roli przytulania i przyjaźni. Muchomorki poznały historię święta, słuchały czytanych wierszy i bajeczek: „Wędrówki Misia Uszatka”, „Kochamy Cię misiu Tulisiu”, „Miodowe drzewo”, bawiły się wspólnie z misiem przy piosence „Pluszowy Miś”, „Stary niedźwiedź mocno śpi”, „budziły” misiowego śpiocha . Jednak najwięcej radości sprawił dzieciom sam fakt zaprezentowania swojego pluszaka kolegom i zaproszonym gościom.

Na zakończenie przedszkolaki kolorowały rysunki „słodkich” misiaczków. Mamy nadzieję, że to wielkie misiowe święto zostanie w naszych wspomnieniach na długi czas.

 
Gmina Pińczów

28-400 Pińczów
ul. 3. maja 10
NIP: 662 176 15 14

Przedszkole nr 2 w Pińczowie

28-400 Pińczów
ul. Armii Krajowej 9
tel. 41 357 26 31
e-mail: przedszkole2pin@o2.pl
NIP: 662 171 80 85

Zobacz nas na YouTube...
 
2024 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone | realizacja: multiprojekt24.pl     
Skip to content