„Baja od Kołłątaja”- spotkanie Muchomorków z wojewodą świętokrzyskim Panem Zbigniewem Koniuszem w pińczowskim liceum

„Baja od Kołłątaja”- spotkanie Muchomorków z wojewodą świętokrzyskim Panem Zbigniewem Koniuszem w pińczowskim liceum

Dnia 18 listopada 2021 r. przedszkolaki z grupy Muchomorki zostały zaproszone przez Panią Urszulę Pietrzykowską do Liceum Ogólnokształcącego w Pińczowie na spotkanie z wojewodą świętokrzyskim Panem Zbigniewem Koniuszem. Była to kolejna odsłona akcji „Baja od Kołłątaja”, polegająca na czytaniu przedszkolakom bajek przez uczennice tegoż liceum (bajki pt. „Szkoła” i wierszyków „medycznych” autorstwa naszego wojewody). Spotkanie umilił koncert muzyczny licealistek, które przepięknie na flecie poprzecznym, skrzypcach i klarnecie odegrały fragmenty piosenek z popularnych w dzisiejszych czasach bajek i filmów animowanych dla dzieci. Wojewoda wspierając akcję promującą czytelnictwo przygotował dla dzieci prezenty (książeczki) oraz pyszne słodkości.

MUCHOMORKI DZIĘKUJĄ ORGANIZATOROM ZA MILE SPĘDZONY CZAS.

 
Gmina Pińczów

28-400 Pińczów
ul. 3. maja 10
NIP: 662 176 15 14

Przedszkole nr 2 w Pińczowie

28-400 Pińczów
ul. Armii Krajowej 9
tel. 41 357 26 31
e-mail: przedszkole2pin@o2.pl
NIP: 662 171 80 85

Zobacz nas na YouTube...
 
2024 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone | realizacja: multiprojekt24.pl     
Skip to content