GRUPĘ „MUCHOMORKI” ODWIEDZILI ZAPRZYJAŹNIENI STRAŻACY Z OSP UNIKÓW.

„Bije dzwon na alarm.

Już śpieszą strażacy.

Czasem w nocy – ze snu,

czasem w dzień – od pracy…”

fragment utworu Cz. Janczarskiego „Jak Wojtek został strażakiem”

Choć przygotowania trwały już dużo wcześniej, to właśnie dzisiaj 27 października 2021 r. grupę Muchomorki odwiedzili długo wyczekiwani goście – zaprzyjaźnieni strażacy z OSP Uników : Pan Marek Sarna i Pan Paweł Janik ( dziadziuś i tatuś naszej Oli). Panowie na spotkanie z dziećmi przybyli w pięknych mundurach galowych. Opowiadali o swojej pracy i odpowiadali na pytania dzieci. Następnie zaproponowali wyjście do ogrodu przedszkolnego i oglądanie samochodu strażackiego, co było ogromną atrakcją dla Muchomorków. Każde dziecko mogło do niego wejść, bądź usiąść za jego kierownicą, a więc choć przez chwilę „poczuć się strażakiem”. Spotkanie zakończyło się pamiątkowym zdjęciem przy wozie strażackim, którego syreny wywołały zachwyt na buziach wszystkich dzieci. Strażacy częstowali dzieci czekoladowymi cukierkami, a dzieci obdarowały strażaków pięknymi rysunkami i podziękowaniami. To było spotkanie , które na długo zostanie w naszej pamięci. Do zobaczenia!

 
Gmina Pińczów

28-400 Pińczów
ul. 3. maja 10
NIP: 662 176 15 14

Przedszkole nr 2 w Pińczowie

28-400 Pińczów
ul. Armii Krajowej 9
tel. 41 357 26 31
e-mail: przedszkole2pin@o2.pl
NIP: 662 171 80 85

Zobacz nas na YouTube...
 
2024 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone | realizacja: multiprojekt24.pl     
Skip to content