„Dżentelmenem być to fajna sprawa, bo z takim super chłopakiem najlepsza jest zabawa!” – Dzień Chłopaka w Muchomorkach.

Dzień Chłopaka w przedszkolu to wspaniała okazja do integracji i dobrej zabawy! Dlatego 30 września w naszej grupie świętowaliśmy „dzień małego dżentelmena”. Na początku wysłuchaliśmy bajeczki edukacyjnej pt. „Dzień chłopaka. Poznajemy święta i tradycje”, a później dziewczynki składały swoim kolegom życzenia, wręczały upominki ufundowane przez rodziców i odśpiewały uroczyste „sto lat”. Rodzice nie zapomnieli również o małych damach, one także otrzymały prezencik. Tego dnia to dziewczynki organizowały chłopcom różnego rodzaju atrakcje i zabawy, a przedszkole zapewniło poczęstunek. Był to dzień pełen wrażeń, radości i dobrej zabawy, a wykonane zdjęcia niech będą miłym wspomnieniem tych chwil.