„Przedszkole żegnamy – wakacje witamy” -zakończenie roku przedszkolnego w grupie Muchomorków.

„Przedszkole żegnamy – wakacje witamy” -zakończenie roku przedszkolnego w grupie Muchomorków.

Po dziesięciu miesiącach nadszedł wyczekiwany przez wszystkich czas wakacji. Muchomorki dnia 25 czerwca w wakacyjnej scenerii zakończyły kolejny rok przedszkolny. Śpiewały piosenki, tańczyły, recytowały wiersze poznane w ciągu roku. Wszystkie dzieci otrzymały dyplomy ukończenia grupy i częstowały się typowo letnim owocem arbuza. Życzymy Wam kochane Muchomorki udanego wypoczynku. Cieszcie się z każdego słonecznego dnia, z każdej przeżytej przygody. Bawcie się dobrze, leniuchując na złocistych plażach, w górach i nad jeziorami. Wierzymy, że we wrześniu wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci, w doskonałych humorach i gotowi do dalszej pracy.

 
Gmina Pińczów

28-400 Pińczów
ul. 3. maja 10
NIP: 662 176 15 14

Przedszkole nr 2 w Pińczowie

28-400 Pińczów
ul. Armii Krajowej 9
tel. 41 357 26 31
e-mail: przedszkole2pin@o2.pl
NIP: 662 171 80 85

Zobacz nas na YouTube...
 
2024 © Wszelkie Prawa Zastrzeżone | realizacja: multiprojekt24.pl     
Skip to content